FAQ

V případě, že jste nenalezli odpověď na svůj dotaz, rádi vše zodpovíme na telefonu +420 606 053 592 nebo napište na náš email info@auroma.cz .

Nabízíme manuální, poloautomatická i plně automatická zařízení a technologické celky pro širokou škálu průmyslových odvětví. Naše zařízení fungují ve stavebním, automobilovém, elektrotechnickém i potravinářském průmyslu.

U mikroprojektů předkládáme nabídku v rozmezí 1-2 pracovních dní, u menších a středních projektů do 1 týdne. Nabídku a koncept pro rozsáhlé a technologicky náročné projekty zpracujeme obvykle do 3-4 týdnů.

Pro řízení projektů využíváme vlastní, interně vyvinutý a moderně zabezpečený online projektový systém monitorující všechny fáze vzniku produktu. Do tohoto systému mají přístup jak zákazníci, tak i zodpovědní pracovníci společnosti Auroma, čímž je zajištěn okamžitý tok informací.

Veškeré výrobní a montážní procesy mají nastaveny interní kontrolní mechanismy zajišťující dosažení požadované kvality. Pro kontroly mechanických dílů využíváme měřicí a kontrolní zařízení renomovaných výrobců.

Společnost Auroma poskytuje pro svá zařízení komplexní záruční i pozáruční servis. Obvykle reagujeme na nahlášené události do 24 hod., rychlejší reakční doba je povětšinou součástí uzavřených servisních smluv.

V případě zájmu jsou nejkritičtější náhradní díly součástí základní dodávky, ostatní náhradní díly jsme schopni zabezpečit prostřednictvím vlastních skladových zásob, případně prostřednictvím subdodavatelů. Mechanické náhradní díly vyrábíme obratem pomocí našeho vlastního strojového parku.

Zákazník obdrží zařízení s kompletní dokumentací, která zahrnuje: návod k obsluze / instrukce k údržbě zařízení, výkresy sestav, seznam náhradních a opotřebitelných dílů, elektroschéma, pneuschéma, hydraulické schéma, instrukce BOZP, CE prohlášení o shodě, výchozí elektro revizi, zálohu software. Dokumentaci je také možné rozšířit či dodat v různých jazykových mutacích dle požadavku zákazníka.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně našich služeb či produktů, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

AUROMA s.r.o.
  • Sedláčkova 984/26
    470 01 Česká Lípa
    Czech Republic
  • GPS Souřadnice:
    50.67957843504198, 14.528171511978728
  • Email: info@auroma.cz
  • Tel.: +420 728 068 823