Zakázková výroba

Zakázková výroba

Poskytujeme zakázkové obrábění dle technické dokumentace dodané našimi zákazníky, nicméně v případě potřeby je náš tým konstruktérů připraven zhotovit technickou dokumentaci na základě zákazníkem dodaných vzorků či požadavků. Specializujeme se na malosériovou či kusovou výrobu, přičemž nabízíme zpracování široké škály materiálů (ocel, nerez, hliník, plast apod.). V rámci výroby zajišťujeme také veškeré zušlechťovací či povrchové úpravy včetně lakování a jsme schopni zajistit i následné operace jako např. montáž.

Frézování

K frézování používáme 3-osá CNC obráběcí centra od výrobce Maho AG Pfronten. Tato zařízení vynikají svou spolehlivostí, efektivitou.
Nejdůležitější prvky našeho strojového parku dále doplňují klasické (konvenční) frézky s vertikální a horizontální orientací, které jsou vybaveny digitálním odměřováním. Robustní konstrukce těchto zařízení zajišťuje maximální přesnost.
V případě tvarově složitých dílů, jejichž výroba vyžaduje vyspělá 5-osá CNC obráběcí centra, se obracíme na dlouhodobě ověřené a spolehlivé partnery, na jejichž úroveň klademe stejně vysoké nároky jako na vlastní výrobní standardy.

Soustružení

Soustružení provádíme na univerzálním hrotovém soustruhu s integrovaným digitálním odměřováním. To nám umožní zajistit maximální kvalitu a přesnost výroby.
Hrotové soustruhy patří pro svou všestrannost k nejvyužívanějším zařízením. Jednotlivé modely se od sebe liší svou konstrukci. K jejich základním výhodám obecně patří nenáročnost na instalaci a seřízení stroje.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně našich služeb či produktů, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

AUROMA s.r.o.
  • Sedláčkova 984/26
    470 01 Česká Lípa
    Czech Republic
  • GPS Souřadnice:
    50.67957843504198, 14.528171511978728
  • Email: info@auroma.cz
  • Tel.: +420 728 068 823