Průběh projektu

1
Analýza požadavků

Každé nabídce předchází důkladná a odborná analýza zákaznických požadavků a očekávání. V rámci této fáze jsme schopni zpracovat i ROI analýzu pro poptávané řešení.

2
Návrh konceptu

Následně je navržen a představen vhodný koncept včetně případných opcí, jehož součástí je také podrobná cenová nabídka.

3
Vývoj a konstrukce

V případě oboustranné spokojenosti a na základě obdržené objednávky a uzavřené smlouvy jsou započaty vývojové a konstrukční práce. Ještě předtím je zákazníkovi zřízen přístup do projektového systému, prostřednictvím něhož je vystaven a vzájemně odsouhlasen projektový plán a jsou zde také sdílena veškerá potřebná data. Výstupem této fáze je finální podoba produktu a schválení konstrukce ze strany zákazníka.

4
Výroba a realizace

Jakmile je konstrukce schválena, nastává fáze realizace, která zahrnuje dle výrobu mechanických dílů, elektroprojekční činnost, pneuprojekční činnost, programování SW, oživení stroje, montáž apod. V

5
Testování

Po úspěšné realizaci nastává fáze interního testování, kde se předpokládá účast zástupců ze strany zákazníka s cílem verifikovat a doladit funkci zařízení k úplné spokojenosti zákazníka. Výstupem je úspěšná předpřejímka zařízení nutná k jeho transportu k zákazníkovi.

6
Instalace

Je-li zařízení úspěšně ověřeno po funkční i bezpečnostní stránce, je naplánována a uskutečněna jeho instalace u zákazníka. Oficiální a finální předání zařízení probíhá po úspěšném provedení dohodnutých funkčních zkoušek a sériových testů.

7
Servis a podpora

Pro veškerá naše zařízení poskytujeme i po jejich instalaci nepřetržitou podporu včetně záručního a pozáručního servisu.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně našich služeb či produktů, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

AUROMA s.r.o.
  • Sedláčkova 984/26
    470 01 Česká Lípa
    Czech Republic
  • GPS Souřadnice:
    50.67957843504198, 14.528171511978728
  • Email: info@auroma.cz
  • Tel.: +420 728 068 823